sobota, 21 czerwca 2014

trochę z innej beczki

Dlaczego trochę? bo jeden element z KIT został zamontowany w jednej z prac, które w tym poście pokażę...
prace dwie - pierwszą z nich jest kartka ślubna dla kolegi z pracy, który całkiem niedawno zmienił swój stan atomowy ;) czyli z z atomu na związek - czy też cząsteczkę :)


  

Tak to właśnie wyglądało - kartka z 4 magnesami, które ją wewnątrz zamkniętą trzymały. 6 karteczek z sentencjami - odpowiednimi dla okazji, dwie scrapo-podobne kompozycje, oraz karteczki z podpisami wszystkich osób z biura :) a na okładce Tildowa  para młoda kolorowana kredkami i cienkopisami - tak, aby przypominała parę młodą :) fajnie mi się nad tą kartką pracowało :)

a teraz kolej na drugą:To z kolei jest efekt pragnienia zrobienia mocno trójwymiarowej - acz lekkiej - kartki... ciuteniek krzywo... ale jak na pierwszy raz i bez szablonu... to chyba i tak nieźle :) zamykana na złoto-gumkowe zaczepniki, a pod niebieską folią puzzle dla 14-sto latka, który jest fanem Speed Fightera III - :)

czy w natłoku zdjęć znaleźliście ten jeden-jedyny element z KITu? hihihi tak sobie pytam, ale odpowiedzi - chociaż nie będą nagradzane - mile widziane w komentarzach :)

3 komentarze:

 1. bez KITu napracowałaś się, fajna ta tekstura pod różowym tagiem - a kawałek KITu jest pod napisem magiczne chwile :p a jaki wymiar ma kartka złożona?

  OdpowiedzUsuń
 2. Daguś - trafiłaś tym fragmentem KITu :) to właściwie cały element napisem jest kitu :) kartka złożona miała jakieś 12cm kwadrat. i grubość około 1cm :)
  druga nieco wyższa, bo prawie 2cm wysokości, a wymiar mniej więcej taki sam.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja widziałam na żywo i w łapkach trzymałam :D
  Marta.

  OdpowiedzUsuń